Gewiss Koaxiális TV csatl. aljzat - A oszt. árnyékolás - Iec-csatlakozó, apa 9,5MM - Végzáró, hálózati feszültséggel - 1 modulos - Szatén fekete - CHORUSMART
Bruttó 6 272 Ft
GW12361
A ChoruSmart moduláris készülékek a készülékek és díszítőkeretek végtelen kombinációinak létrehozását teszik lehetővé a széles kínálatnak köszönhetően, amely minden tervezési, funkcionális és telepítési követelményt képes kielégíteni. Színek és felületek: szatén fekete, elegáns és ízléses. Korlátlan funkciók kis helyen: a ChoruSmart termékcsalád ½, 1 és 2 modulos billenőkapcsolókból áll az optimális helykihasználás érdekében, EVO és SMART axiális gombokat is tartalmaz a legújabb követelményeknek való megfelelés biztosítása érdekében. Elülső beszerelés: az elülső beszerelés lehetővé teszi az alkatrészek gyors és egyszerű beszerelését és eltávolítását a szerelőkeret eltávolítása nélkül.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A ChoruSmart moduláris készülékek a készülékek és díszítőkeretek végtelen kombinációinak létrehozását teszik lehetővé a széles kínálatnak köszönhetően, amely minden tervezési, funkcionális és telepítési követelményt képes kielégíteni. Színek és felületek: szatén fekete, elegáns és ízléses.
Korlátlan funkciók kis helyen: a ChoruSmart termékcsalád ½, 1 és 2 modulos billenőkapcsolókból áll az optimális helykihasználás érdekében, EVO és SMART axiális gombokat is tartalmaz a legújabb követelményeknek való megfelelés biztosítása érdekében.
Elülső beszerelés: az elülső beszerelés lehetővé teszi az alkatrészek gyors és egyszerű beszerelését és eltávolítását a szerelőkeret eltávolítása nélkül.
| Szerelési mód | Modulkeret |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Műanyag |
| Halogénmentes | Nem |
| Felületi védelem | Kezeletlen |
| Modell | Multimédia végdoboz |
| Anyagminőség | Termoplaszt |
| Felületi kikészítés | Matt |
| Rögzítési mód | Pattintós rögzítés |
| Antibakteriális kezelés | Nem |
| Modulok száma (modulrendszer) | 1 |
| Készülék szélessége | 22 mm |
| Készülék magassága | 44 mm |
| Készülék mélysége | 31.5 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×