Gewiss Kismegszakító 230V ac - 1P 16A 3kA C karakterisztika - 1 modul - System black
Bruttó 18 625 Ft
GW21433
A System moduláris eszközök végtelen számú szerelvény-díszítőkeret kombináció létrehozását teszik lehetővé a terméksorozat termékei széles körének köszönhetően, amely képes kielégíteni az összes tervezési, funkcionális és telepítési követelményt. Színek és felületek: szatén fekete, elegáns és klasszikus. Ideális süllyesztett megoldásokhoz (téglalap vagy négyzet alakú szerelvénydobozokhoz), felületre szerelhető megoldásokhoz és speciális alkalmazásokhoz. A termékválaszték vezérlőgombokat, csatlakozó-aljzatokat, védőberendezéseket, jelzőberendezéseket, csatlakozóelemeket és vezérlőelemeket tartalmaz otthona felügyeletének, biztonságának és kényelmének biztosítása érdekében.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A System moduláris eszközök végtelen számú szerelvény-díszítőkeret kombináció létrehozását teszik lehetővé a terméksorozat termékei széles körének köszönhetően, amely képes kielégíteni az összes tervezési, funkcionális és telepítési követelményt. Színek és felületek: szatén fekete, elegáns és klasszikus. Ideális süllyesztett megoldásokhoz (téglalap vagy négyzet alakú szerelvénydobozokhoz), felületre szerelhető megoldásokhoz és speciális alkalmazásokhoz. A termékválaszték vezérlőgombokat, csatlakozó-aljzatokat, védőberendezéseket, jelzőberendezéseket, csatlakozóelemeket és vezérlőelemeket tartalmaz otthona felügyeletének, biztonságának és kényelmének biztosítása érdekében.
| [In] névleges áram | 16 A |
| IP védettségi szint | IP41 |
| Süllyesztett szerelés | Igen |
| Beépítési mélység | 30 mm |
| Modulszélességek száma | 1 |
| Feszültség típusa | AC |
| Névleges feszültség | 230 V |
| Csatlakoztatható vezető keresztmetszet (tömör) | 0 mm² |
| Csatlakoztatható vezető keresztmetszet (sodrott) | 0 mm² |
| Egyidejűleg kapcsoló semleges vezető | Nem |
| Kioldási jelleggörbe | C |
| Pólusok száma (összesen) | 1 |
| Védett pólusok száma | 1 |
| Kiegészítő felszerelés lehetséges | Nem |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Robbanásbiztos | Nem |
| Névleges rövidzárlati megszakítóképesség Icn (EN 60898, 230V) | 3 kA |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×