Gewiss Kismegszakító - MT 100- 2P B karakterisztika 10A - 2 modul
Bruttó 5 003 Ft
GW92546
A 90 MCB sorozat megfelel a túláram és rövidzárlat elleni védelem minden követelményének az összes háztartási, kereskedelmi és ipari alkalmazásra vonatkozóan. A sorozat MTC kompakt kismegszakítókat (2 - 32 A, B és C görbe, 10 kA - ig) és MT hagyományos kismegszakítókat (1 - 63 A, B, C és D görbe, 25 kA - ig) kínál MTHP Nagyteljesítményű kismegszakítók (20-125 A, C és D kioldási jelleggörbék 25 kA-ig).
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A 90 MCB sorozat megfelel a túláram és rövidzárlat elleni védelem minden követelményének az összes háztartási, kereskedelmi és ipari alkalmazásra vonatkozóan. A sorozat MTC kompakt kismegszakítókat (2 - 32 A, B és C görbe, 10 kA - ig) és MT hagyományos kismegszakítókat (1 - 63 A, B, C és D görbe, 25 kA - ig) kínál MTHP Nagyteljesítményű kismegszakítók (20-125 A, C és D kioldási jelleggörbék 25 kA-ig).
| [In] névleges áram | 10 A |
| IP védettségi szint | IP20 |
| Süllyesztett szerelés | Nem |
| Beépítési mélység | 72 mm |
| Teljesítményveszteség | 3.96 W |
| Modulszélességek száma | 2 |
| Feszültség típusa | AC |
| Névleges feszültség | 400 V |
| Névleges szigetelési feszültség (Ui) | 500 V |
| Csatlakoztatható vezető keresztmetszet (tömör) | 35 mm² |
| Csatlakoztatható vezető keresztmetszet (sodrott) | 35 mm² |
| Névleges lökőfeszültség-állóság (Uimp) | 4 kV |
| Szennyezettségi fok | 3 |
| Környezeti hőmérséklet működés közben | -25 °C |
| Egyidejűleg kapcsoló semleges vezető | Nem |
| Kioldási jelleggörbe | B |
| Pólusok száma (összesen) | 2 |
| Védett pólusok száma | 2 |
| Áramkorlátozási osztály | 3 |
| Túlfeszültség-kategória | 3 |
| Kiegészítő felszerelés lehetséges | Igen |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Robbanásbiztos | Nem |
| Névleges rövidzárlati megszakítóképesség Icn (EN 60898, 230V) | 10 kA |
| Névleges rövidzárlati megszakítóképesség Icn (EN 60898, 400V) | 10 kA |
| Névleges rövidzárlati megszakítóképesség Icu (IEC 60947-2, 230V) | 30 kA |
| Névleges rövidzárlati megszakítóképesség Icu (IEC 60947-2, 400V) | 20 kA |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×