Gewiss Kismegszakító - C karakterisztika - 1P 6A 230 V AC - 1 modulos - Szatén fehér - CHORUSMART
A ChoruSmart moduláris készülékek a készülékek és díszítőkeretek végtelen kombinációinak létrehozását teszik lehetővé a széles kínálatnak köszönhetően, amely minden tervezési, funkcionális és telepítési követelményt képes kielégíteni. Színek és felületek: szatén fehér, decens és elegáns. Korlátlan funkciók kis helyen: a ChoruSmart termékcsalád ½, 1 és 2 modulos billenőkapcsolókból áll az optimális helykihasználás érdekében, illetve EVO és SMART axiális gombokat is tartalmaz a legújabb követelményeknek való megfelelés biztosítása érdekében. Elülső beszerelés: az elülső beszerelés lehetővé teszi az alkatrészek gyors és egyszerű beszerelését és eltávolítását a szerelőkeret eltávolítása nélkül.
| [In] névleges áram | 6 A |
| IP védettségi szint | IP41 |
| Süllyesztett szerelés | Igen |
| Beépítési mélység | 20 mm |
| Modulszélességek száma | 1 |
| Feszültség típusa | AC |
| Névleges feszültség | 230 V |
| Csatlakoztatható vezető keresztmetszet (tömör) | 0 mm² |
| Csatlakoztatható vezető keresztmetszet (sodrott) | 0 mm² |
| Egyidejűleg kapcsoló semleges vezető | Nem |
| Kioldási jelleggörbe | C |
| Pólusok száma (összesen) | 1 |
| Védett pólusok száma | 1 |
| Kiegészítő felszerelés lehetséges | Nem |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Robbanásbiztos | Nem |
| Névleges rövidzárlati megszakítóképesség Icn (EN 60898, 230V) | 3 kA |
Legújabb termékeink