Gewiss Kiegészítő hibaáram működtetésű túláramvédelem nélk.i áram-védőkapcs.k kismegszakítóhoz - 2P 63A tip: A - Azonnali kioldású Idn=0,3A - 2 modul
Bruttó 58 222 Ft
GW94513
A 90 RCD termékcsalád termékei megoldást nyújtanak földzárlati áram védelmi szükséglet esetén bármely alkalmazási területen. A sorozat MDC túláram-védelemmel rendelkező kompakt áram-védőkapcsolókat kínál (6 és 32 A között, B és C görbék, legfeljebb 10 kA-ig, lΔn= 30 és 300 mA között, AC, A, A[IR], A[S]) és F típusokban), továbbá BD és BDHP kiegészítő áram-védőkészülékeket MT és MTHP megszakítókhoz (lΔn: 10 mA -3 A, típus: AC, A, A[IR], A[S] és A - állítható), IDP áram-védőkapcsolókat (125 A-ig, lΔn 10 - 500 mA, típus: AC, A, A[IR], A[S], F és B).
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A 90 RCD termékcsalád termékei megoldást nyújtanak földzárlati áram védelmi szükséglet esetén bármely alkalmazási területen. A sorozat MDC túláram-védelemmel rendelkező kompakt áram-védőkapcsolókat kínál (6 és 32 A között, B és C görbék, legfeljebb 10 kA-ig, lΔn= 30 és 300 mA között, AC, A, A[IR], A[S]) és F típusokban), továbbá BD és BDHP kiegészítő áram-védőkészülékeket MT és MTHP megszakítókhoz (lΔn: 10 mA -3 A, típus: AC, A, A[IR], A[S] és A - állítható), IDP áram-védőkapcsolókat (125 A-ig, lΔn 10 - 500 mA, típus: AC, A, A[IR], A[S], F és B).
| IP védettségi szint | IP20 |
| Pólusok száma | 2 |
| Névleges szigetelési feszültség (Ui) | 500 V |
| Csatlakoztatható vezető keresztmetszet (tömör) | 35 mm² |
| Csatlakoztatható vezető keresztmetszet (sodrott) | 35 mm² |
| Névleges lökőfeszültség-állóság (Uimp) | 4 kV |
| Szennyezettségi fok | 2 |
| Környezeti hőmérséklet működés közben | -25 °C |
| Szivárgóáram típusa | A |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Reteszelő szerkezettel | Nem |
| Rezgésálló kivitel | Nem |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×