Gewiss Keresztkapcsoló 1P 250V AC - Rugós vezetékbekötés - 16AX - Jelzőfényezhető - 2 modulos - Titánium - CHORUSMART
A ChoruSmart moduláris készülékek a készülékek és díszítőkeretek végtelen kombinációinak létrehozását teszik lehetővé a széles kínálatnak köszönhetően, amely minden tervezési, funkcionális és telepítési követelményt képes kielégíteni. Színek és felületek: fényes festett titánium, innovatív és trendi. Korlátlan funkciók kis helyen: a ChoruSmart termékcsalád ½, 1 és 2 modulos billenőkapcsolókból áll az optimális helykihasználás érdekében, illetve EVO és SMART axiális gombokat is tartalmaz a legújabb követelményeknek való megfelelés biztosítása érdekében. Elülső beszerelés: az elülső beszerelés lehetővé teszi az alkatrészek gyors és egyszerű beszerelését és eltávolítását a szerelőkeret eltávolítása nélkül.
| Szerelési mód | Modulkeret |
| Szín | Titánium |
| [In] névleges áram | 16 A |
| Anyag | Műanyag |
| Halogénmentes | Nem |
| Felületi védelem | Lakkozott |
| Anyagminőség | Termoplaszt |
| Felületi kikészítés | Fényes |
| Rögzítési mód | Pattintós rögzítés |
| Ütésállóság | Nem elérhető |
| Beépítési mélység | 20 mm |
| Antibakteriális kezelés | Nem |
| Modulok száma (modulrendszer) | 2 |
| Készülék szélessége | 44 mm |
| Készülék magassága | 44 mm |
| Készülék mélysége | 30 mm |
| Min. beépítési doboz mélysége | 35 mm |
| Megfelelő IP védettségi szint | IP41 |
| Elrendezési mód | Moduláris készülék háztartási kapcsolókhoz |
| IFTTT támogatás | Nem |
| Apple HomeKit kompatibilis | Nem |
| Google Assistant kompatibilis | Nem |
| Amazon Alexa kompatibilis | Nem |
| Csatlakozás típusa | Rugós csatlakozó |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Működési mód | Billentyű/nyomógomb |
| Szerelőlappal | Nem |
| Billentyűk száma | 1 |
| Felügyeleti érintkező | Nem |
Legújabb termékeink