Gewiss Infravörös állítható mozgásérzékelő - 230 V - 50 hz - IP55
Bruttó 28 027 Ft
GW27431B
Komplett, sokoldalú moduláris szerelvénydoboz rendszer, amely tökéletesen illeszkedik a SYSTEM háztartási sorozat elemeihez, és kielégíti a lakások, illetve a kereskedelmi és ipari létesítmények magas szintű védelmi követelményeit. A 27 COMBI sorozat termékei IP40 védettséggel rendelkező, és IP55 és IP65 védettséggel rendelkező vízmentes változatokban is elérhetőek bármely kültéri alkalmazáshoz, akár szélsőséges légköri feltételeknek kitett környezetben való alkalmazásra is.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Komplett, sokoldalú moduláris szerelvénydoboz rendszer, amely tökéletesen illeszkedik a SYSTEM háztartási sorozat elemeihez, és kielégíti a lakások, illetve a kereskedelmi és ipari létesítmények magas szintű védelmi követelményeit. A 27 COMBI sorozat termékei IP40 védettséggel rendelkező, és IP55 és IP65 védettséggel rendelkező vízmentes változatokban is elérhetőek bármely kültéri alkalmazáshoz, akár szélsőséges légköri feltételeknek kitett környezetben való alkalmazásra is.
| Szerelési mód | Felületre szerelt |
| Szín | Fehér |
| IP védettségi szint | IP55 |
| Szélesség | 72 mm |
| Magasság | 88 mm |
| Mélység | 106 mm |
| Anyag | Műanyag |
| Halogénmentes | Nem |
| Felületi védelem | Kezeletlen |
| Modell | Mozgásérzékelő |
| Anyagminőség | Termoplaszt |
| Felületi kikészítés | Fényes |
| Átlátszó | Nem |
| Antibakteriális kezelés | Nem |
| Feszültség típusa | AC |
| IFTTT támogatás | Nem |
| Apple HomeKit kompatibilis | Nem |
| Google Assistant kompatibilis | Nem |
| Amazon Alexa kompatibilis | Nem |
| Csatlakozás típusa | Csavaros kapocs |
| Frekvencia | 50 Hz |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×