Gewiss Ice touch díszítőkeret - Üveg - Cserélhető szimbólumok - Fehér - CHORUSMART
Bruttó 17 649 Ft
GW16955CB
Az ICE üveg díszítőkeretek a legkifinomultabb technológiai és esztétikai elvárásoknak is megfelelnek a világítástechnika eszközök új generációját képviselve. 4 különböző színben elérhetőek (fehér, bézs, fekete és titánium). Az ICE díszítőkeretek a Chorusmart sorozat minden moduláris berendezésével kompatibilisek: vezérlőgombok, energiaszolgáltatási rendszerek, védelmi- és jelzőberendezések, kényelmi eszközök, klímavezérlő berendezések, figyelmeztető eszközök. Az ICE díszítőkeretek bármely környezet elvárásaihoz illeszkednek.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Az ICE üveg díszítőkeretek a legkifinomultabb technológiai és esztétikai elvárásoknak is megfelelnek a világítástechnika eszközök új generációját képviselve. 4 különböző színben elérhetőek (fehér, bézs, fekete és titánium). Az ICE díszítőkeretek a Chorusmart sorozat minden moduláris berendezésével kompatibilisek: vezérlőgombok, energiaszolgáltatási rendszerek, védelmi- és jelzőberendezések, kényelmi eszközök, klímavezérlő berendezések, figyelmeztető eszközök. Az ICE díszítőkeretek bármely környezet elvárásaihoz illeszkednek.
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 123.2 mm |
| Magasság | 95.2 mm |
| Mélység | 9.3 mm |
| Anyag | Üveg |
| Halogénmentes | Igen |
| Felületi védelem | Kezeletlen |
| Anyagminőség | Üveg |
| Felületi kikészítés | Fényes |
| Süllyesztett szerelés | Igen |
| Rögzítési mód | Pattintós rögzítés |
| Átlátszó | Nem |
| Antibakteriális kezelés | Nem |
| Feliratmező / információs felület | Igen |
| Egységek száma | 3 |
| Csuklós fedéllel | Nem |
| Szerelési irány | Vízszintes |
| Padló alatti szerelődobozhoz alkalmas | Nem |
| Kábelcsatornához alkalmas | Igen |
| Modulok száma vízszintesen | 3 |
| Süllyesztett szereléshez alkalmas | Igen |
| Egységek száma vízszintesen | 3 |
| Szerelőráccsal | Igen |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×