Gewiss I-on - Álló töltőállomás - MASTER/SLAVE konfiguráció - 2 x T2S csatlakozó - 7,4+7,4 kw - Wifi+ethernet - IP55
Az I-ON EVO (padlóra szerelhető) és I-ON EVO WALL (falra szerelhető) töltőegységei a JOINON félig nyilvános és nyilvános használatra szánt megoldásai, amelyeket úgy terveztek, hogy ellenálljanak a külső behatásokból, a terhelésből, a vandalizmusból és a környezeti hatásokból eredő elhasználódásnak. A JOINON EVO platformmal és alkalmazással csatlakoztathatóak. Különleges hatszögletű kialakításuk lehetővé teszi, hogy a töltőállomások bármilyen városi környezethez és parkoló konfigurációhoz igazodjanak, a gépkocsivezetők felhasználói élményének biztosítása mellett a vandálbiztos csatlakozó-aljzat modulnak, illetve a színes grafikus kijelzőnek köszönhetően. Szabványos JoinOn grafikával kaphatóak, amely kérésre testreszabható.
| Szélesség | 495 mm |
| Magasság | 1562 mm |
| Mélység | 259 mm |
| Szerelési mód | Padlórögzítés |
| IP védettségi szint | IP55 |
| Ház anyaga | Acél |
| IFTTT támogatás | Nem |
| Apple HomeKit kompatibilis | Nem |
| Google Assistant kompatibilis | Nem |
| Amazon Alexa kompatibilis | Nem |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
Legújabb termékeink