Gewiss Forgókaros kapcs. - Felületre szerelhető - Vezérlő kapcs. - Atex - Alimínium tokozat - Fekete forgókar - 3P 16A - IP65
70 RT HP szigetelő tulajdonságú műanyag vagy fém tokozattal szerelt forgókaros szakaszoló kapcsolók sorozata, amelynek termékei 16A - 160A változatokban elérhetőek vezérlő vagy veszélyhelyzeti alkalmazásokra a lakossági, szolgáltatóipari és ipari környzetekbe egyaránt. A fotovoltaikus alkalmazásokhoz szigetelő tulajdonságú alapanyagból készült 16A-tól 40A-ig terjedő egyenáramú változatok is kaphatóak. A sorozat az 16A-1000A, elosztószekrényekhez alkalmazható változatokkal, illetve a kalapsínre rögzíthető 16-63A változatokkal egészül ki, melyek segédérintkezőkkel is felszerelhetők. Az eszközök kivitelezése csökkenti a bekötési időt, megkönnyíti a telepítést, miközben maximális biztonságot és robusztusságot garantál még a legnehezebb körülmények között is.
| IP védettségi szint | IP65 |
| Szerelési mód | Felületre szerelés |
| Magasság | 166 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Mélység | 135 mm |
| [In] névleges áram | 16 A |
| Modell | Kikapcsoló |
| Pólusok száma | 3 |
| Ház anyaga | Alumínium |
| Feszültség típusa | AC |
| Névleges feszültség | 400 V |
| Csatlakoztatható vezető keresztmetszet (tömör) | 1 mm² |
| Csatlakoztatható vezető keresztmetszet (sodrott) | 1 mm² |
| Csatlakozás típusa | Csavaros csatlakozás |
Legújabb termékeink