Gewiss Fogyasztásmérő dinamikus töltés menedzsment funkció használatához
Bruttó 78 266 Ft
GWD6812
Az I-CON wallbox a JOINON megoldás privát és félig nyilvános szenáriókhoz, az IEC 61851-1 nemzetközi szabványnak megfelelően. Elegáns és kompakt kialakításával, "egykezes töltés" funkciójával, dinamikus töltésmenedzsmentjével (DLM), háttérvilágításával és különféle telepítési lehetőségeivel tűnik ki: falra, falba süllyesztve vagy állványra szerelhető.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Az I-CON wallbox a JOINON megoldás privát és félig nyilvános szenáriókhoz, az IEC 61851-1 nemzetközi szabványnak megfelelően. Elegáns és kompakt kialakításával, "egykezes töltés" funkciójával, dinamikus töltésmenedzsmentjével (DLM), háttérvilágításával és különféle telepítési lehetőségeivel tűnik ki: falra, falba süllyesztve vagy állványra szerelhető.
| Szerelési mód | DRA (DIN-sín adapter) |
| Szélesség | 17.5 mm |
| Mélység | 58 mm |
| Magasság | 90 mm |
| IP védettségi szint | IP20 |
| Modell | Közvetlen mérés |
| Modulszélességek száma | 1 |
| Frekvencia | 50 Hz |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×