Gewiss Energia mérő - Mid bus - Egyfázisú - Digitális - Direkt 40A - 1 modul
Bruttó 59 974 Ft
GWD6803
A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
| Szerelési mód | DRA (DIN-sín adapter) |
| Szélesség | 17.5 mm |
| Mélység | 45 mm |
| Magasság | 90 mm |
| IP védettségi szint | IP20 |
| Modell | Közvetlen mérés |
| Modulszélességek száma | 1 |
| Frekvencia | 50 Hz |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×