Gewiss Elosztószekrény RAL9016
Speciális nemzeti szabványoknak megfelelő elosztószekrények és elosztótáblák sorozata: A 40CD francia szabványú elosztószekrények (IP30) sorozata tartalmazza a VDI Multimédia Elosztószekrényt (1-es, 2-es, 3-as besorolás). A 40CDK német szabványú vízmentes elosztószekrények IP65 védelemmel, a vezetékek gyors bekötését segítő kerettel rendelkező elosztószekrények, a 40CDe elosztószekrények IP40 védelemmel rendelkező lakossági alkalmazásra szánt elosztószekrények, amelyek alkalmasak a falak felületére szerelésre, és a téglafalakba vagy gipszkarton falakba süllyesztésre egyaránt. A választékot a spanyol szabványú 40CDe - IP40 védelemmel rendelkező elosztószekrények egészítik ki, amelyek füstszínű átlátszó ajtóval elérhetőek.
| Szerelési mód | Felületre szerelt |
| Szín | Fehér |
| IP védettségi szint | IP30 |
| Magasság | 225 mm |
| Szélesség | 250 mm |
| Mélység | 112 mm |
| RAL-szám | 9016 |
| Beépítési mélység | 0 mm |
| Ház anyaga | Műanyag |
| Beépítési szélesség | 250 mm |
| Beépítési magasság | 0 mm |
| Szerelőlappal | Nem |
| Fedél modell | Zárt |
Legújabb termékeink