Gewiss Elektronikus nyomógomb - Jelzőfénnyel - Busz kapcsoló interfészek vezérléséhez- 1P NO potenciálmentes - 1 modulos - Fényes fehér - CHORUSMART
Bruttó 6 995 Ft
GW10913
KNX protokollon alapuló rendszer, amely alkalmas a lakossági és kis-közepes irodák fejlett automatizálási megoldásaihoz. A termékcsomag nagymértékben személyre szabható, akár minden funkcióval kiegészítve, és harmadik féltől származó integrálható eszközökkel és rendszerekkel (video kaputelefon, intelligens zárak, szórakozás) kombinálva. Vezérelhető az applikáció, hangasszisztens vagy érintőpanelek segítségével. A Home and Building PRO segítségével a ZigBee eszközöket is kezelheti, és kommunikálhat a Google Home IoT platformokkal, az Amazon Alexával és az IFTTT-vel.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
KNX protokollon alapuló rendszer, amely alkalmas a lakossági és kis-közepes irodák fejlett automatizálási megoldásaihoz. A termékcsomag nagymértékben személyre szabható, akár minden funkcióval kiegészítve, és harmadik féltől származó integrálható eszközökkel és rendszerekkel (video kaputelefon, intelligens zárak, szórakozás) kombinálva. Vezérelhető az applikáció, hangasszisztens vagy érintőpanelek segítségével. A Home and Building PRO segítségével a ZigBee eszközöket is kezelheti, és kommunikálhat a Google Home IoT platformokkal, az Amazon Alexával és az IFTTT-vel.
| Szerelési mód | Modulkeret |
| Szín | Fehér |
| Anyag | Műanyag |
| Halogénmentes | Nem |
| Felületi védelem | Kezeletlen |
| Modell | Egyszeres nyomógomb |
| Pólusok száma | 1 |
| Anyagminőség | Termoplaszt |
| RAL-szám (hasonló) | 9003 |
| Felületi kikészítés | Fényes |
| Rögzítési mód | Pattintós rögzítés |
| Átlátszó | Nem |
| Antibakteriális kezelés | Nem |
| Feliratmező / információs felület | Nem |
| Modulok száma (modulrendszer) | 1 |
| Készülék szélessége | 22 mm |
| Készülék magassága | 44 mm |
| Készülék mélysége | 36 mm |
| Min. beépítési doboz mélysége | 35 mm |
| Megfelelő IP védettségi szint | IP41 |
| Elrendezési mód | Moduláris készülék háztartási kapcsolókhoz |
| IFTTT támogatás | Nem |
| Apple HomeKit kompatibilis | Nem |
| Google Assistant kompatibilis | Nem |
| Amazon Alexa kompatibilis | Nem |
| Csatlakozás típusa | Csavaros kapocs |
| Működési mód | Nyomógomb/érintésvezérlő gomb |
| Billentyűk száma | 1 |
| Felügyeleti érintkező | Nem |
| NC érintkezők száma | 0 |
| NO érintkezők száma | 1 |
| Váltóérintkezők száma | 0 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×