Gewiss Ego smart díszítőkeret - Festett technopolimer - 3 modulos - Réz - CHORUSMART
Bruttó 33 241 Ft
GW16003SCP
Az EGO SMART díszítőkeretek túlmutatnak az esztétikus megjelenésen. A felhasználóval és más ChoruSmart rendszerhez csatlakoztatott eszközökkel való interakció elemeivé válnak. Az RGB LED csíkok és a grafikus kijelző segítségével a díszítőkeretek megjelenítik az otthonát vezérlő egyéb intelligens funkciók által észlelt működési állapotokat és riasztásokat. Az EGO SMART és az EGO díszítőkeretek harmonikus esztétikája ugyanazon rendszerbe is beilleszthető, így az egész belső környezet egyszerűen tervezhetővé válik.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Az EGO SMART díszítőkeretek túlmutatnak az esztétikus megjelenésen. A felhasználóval és más ChoruSmart rendszerhez csatlakoztatott eszközökkel való interakció elemeivé válnak. Az RGB LED csíkok és a grafikus kijelző segítségével a díszítőkeretek megjelenítik az otthonát vezérlő egyéb intelligens funkciók által észlelt működési állapotokat és riasztásokat. Az EGO SMART és az EGO díszítőkeretek harmonikus esztétikája ugyanazon rendszerbe is beilleszthető, így az egész belső környezet egyszerűen tervezhetővé válik.
| Szín | Réz |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Mélység | 8.8 mm |
| IP védettségi szint | IP41 |
| Anyag | Műanyag |
| Halogénmentes | Nem |
| Felületi védelem | Lakkozott |
| Anyagminőség | Termoplaszt |
| Felületi kikészítés | Matt |
| Süllyesztett szerelés | Igen |
| Rögzítési mód | Befogásos rögzítés |
| Átlátszó | Nem |
| Antibakteriális kezelés | Nem |
| Feliratmező / információs felület | Nem |
| Beépítési szélesség | 0 mm |
| Beépítési magasság | 0 mm |
| Egységek száma | 1 |
| Csuklós fedéllel | Nem |
| Szerelési irány | Vízszintes |
| Padló alatti szerelődobozhoz alkalmas | Nem |
| Kábelcsatornához alkalmas | Igen |
| Modulok száma vízszintesen | 3 |
| Modulok száma függőlegesen | 0 |
| Süllyesztett szereléshez alkalmas | Igen |
| Egységek száma vízszintesen | 1 |
| Egységek száma függőlegesen | 0 |
| Szerelőráccsal | Nem |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×