Gewiss Ego díszítőkeret - Technopolimer - 1 modulos - Agyag - CHORUSMART
Bruttó 2 341 Ft
GW16001CY
Az EGO díszítőkeretek tiszta és kompakt vonalvezetése vonzza a tekintetet. Az enyhén ívelt, széleknél elkeskenyedő felületekkel kombinált modern formavilág kiegyensúlyozott és egyszerű megjelenést biztosít. A díszítőkereteken belül elhelyezett opálos profilok az EGO SMART változatok esztétikai megjelenését folytatva egyedi megjelenést hoznak létre. Minden apró részlete egyedi, vonzó megjelenést teremt.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Az EGO díszítőkeretek tiszta és kompakt vonalvezetése vonzza a tekintetet. Az enyhén ívelt, széleknél elkeskenyedő felületekkel kombinált modern formavilág kiegyensúlyozott és egyszerű megjelenést biztosít. A díszítőkereteken belül elhelyezett opálos profilok az EGO SMART változatok esztétikai megjelenését folytatva egyedi megjelenést hoznak létre. Minden apró részlete egyedi, vonzó megjelenést teremt.
| Szín | Egyéb |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Mélység | 8.8 mm |
| IP védettségi szint | IP41 |
| Anyag | Műanyag |
| Halogénmentes | Nem |
| Felületi védelem | Lakkozott |
| Anyagminőség | Termoplaszt |
| Felületi kikészítés | Matt |
| Süllyesztett szerelés | Igen |
| Rögzítési mód | Befogásos rögzítés |
| Átlátszó | Nem |
| Antibakteriális kezelés | Nem |
| Feliratmező / információs felület | Nem |
| Beépítési szélesség | 0 mm |
| Beépítési magasság | 0 mm |
| Egységek száma | 1 |
| Csuklós fedéllel | Nem |
| Szerelési irány | Vízszintes |
| Padló alatti szerelődobozhoz alkalmas | Nem |
| Kábelcsatornához alkalmas | Igen |
| Modulok száma vízszintesen | 1 |
| Modulok száma függőlegesen | 0 |
| Süllyesztett szereléshez alkalmas | Igen |
| Egységek száma vízszintesen | 1 |
| Egységek száma függőlegesen | 0 |
| Szerelőráccsal | Nem |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×