Gewiss Domo center hátsó rögzítőkeret fém M: 2700 falazott ÉS gipszkarton falak
Bruttó 330 765 Ft
GWN1003
A DOMO CENTER a háztartási elektromos rendszereket bútorzattá alakítja: Modern kivitelezése segítségével a környezethez illeszkedve központosítja és ésszerűsíti a meglévő szolgáltatásokat a hagyományostól a legfejlettebbig, egyetlen pontban, akár 320 modul férőhellyel. Akár jellegzetes, teljes tükrös felületű változatban is elérhető.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A DOMO CENTER a háztartási elektromos rendszereket bútorzattá alakítja: Modern kivitelezése segítségével a környezethez illeszkedve központosítja és ésszerűsíti a meglévő szolgáltatásokat a hagyományostól a legfejlettebbig, egyetlen pontban, akár 320 modul férőhellyel. Akár jellegzetes, teljes tükrös felületű változatban is elérhető.
| Szerelési mód | Süllyesztett |
| Magasság | 2700 mm |
| Szélesség | 590 mm |
| Mélység | 85 mm |
| Szín | Egyéb |
| IP védettségi szint | IP40 |
| Felületi védelem | Kezeletlen |
| Ütésállóság | IK07 |
| Beépítési mélység | 85 mm |
| Modulszélességek száma | 20 |
| Ház anyaga | Acél |
| Szerelőlappal | Nem |
| Fedél modell | Nincs |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×