Gewiss Din sínre szerelhető csatlakozó-aljzat- német szabvány - With cover - 2P+E 16A - 2,5 modul
Bruttó 4 367 Ft
GW96523
A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
| [In] névleges áram | 16 A |
| IP védettségi szint | IP20 |
| Modell | CEE 7/3 (F típus) védőérintkezős dugalj |
| Beépítési mélység | 70 mm |
| Modulszélességek száma | 2 |
| Feszültség típusa | AC |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Csuklós fedéllel | Igen |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×