Gewiss Dahlia díszítőkeret - Technopolimer - 4 férőhely VÍZSZINTES/FÜGGŐLEG. - Krém
Bruttó 1 173 Ft
GW35904AM
Technopolimer alapanyagú díszítőkeretek széles választéka hét különböző színben, fényes felülettel: fehér, elefántcsont, kender, krém, világosszürke, sötétszürke, antracitszürke. Vízszintesen, vagy függőlegesen elhelyezhető díszítőkeretek különböző moduláris férőhely kapacitással, 1-5 férőhelyig.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Technopolimer alapanyagú díszítőkeretek széles választéka hét különböző színben, fényes felülettel: fehér, elefántcsont, kender, krém, világosszürke, sötétszürke, antracitszürke. Vízszintesen, vagy függőlegesen elhelyezhető díszítőkeretek különböző moduláris férőhely kapacitással, 1-5 férőhelyig.
| Szín | Bézs |
| IP védettségi szint | IP41 |
| Szélesség | 298 mm |
| Magasság | 85 mm |
| Mélység | 8.5 mm |
| Anyag | Műanyag |
| Halogénmentes | Nem |
| Felületi védelem | Kezeletlen |
| Anyagminőség | Termoplaszt |
| Felületi kikészítés | Fényes |
| Süllyesztett szerelés | Igen |
| Rögzítési mód | Befogásos rögzítés |
| Átlátszó | Nem |
| Antibakteriális kezelés | Nem |
| Feliratmező / információs felület | Nem |
| Beépítési szélesség | 298 mm |
| Beépítési magasság | 85 mm |
| Egységek száma | 4 |
| Csuklós fedéllel | Nem |
| Szerelési irány | Vízszintes és függőleges |
| Padló alatti szerelődobozhoz alkalmas | Nem |
| Kábelcsatornához alkalmas | Igen |
| Modulok száma vízszintesen | 8 |
| Modulok száma függőlegesen | 8 |
| Süllyesztett szereléshez alkalmas | Igen |
| Egységek száma vízszintesen | 4 |
| Egységek száma függőlegesen | 4 |
| Szerelőráccsal | Nem |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×