Gewiss Cserélhető kapcsológomb axiális kapcsolókhoz - 2 jelzőfényezhető szimbólum lencsével szerelendő - 1 modulos - Szatén fekete - CHORUSMART
Bruttó 481 Ft
GW12553S
A ChoruSmart moduláris készülékek a készülékek és díszítőkeretek végtelen kombinációinak létrehozását teszik lehetővé a széles kínálatnak köszönhetően, amely minden tervezési, funkcionális és telepítési követelményt képes kielégíteni. Színek és felületek: szatén fekete, elegáns és ízléses. Korlátlan funkciók kis helyen: a ChoruSmart termékcsalád ½, 1 és 2 modulos billenőkapcsolókból áll az optimális helykihasználás érdekében, EVO és SMART axiális gombokat is tartalmaz a legújabb követelményeknek való megfelelés biztosítása érdekében. Elülső beszerelés: az elülső beszerelés lehetővé teszi az alkatrészek gyors és egyszerű beszerelését és eltávolítását a szerelőkeret eltávolítása nélkül.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A ChoruSmart moduláris készülékek a készülékek és díszítőkeretek végtelen kombinációinak létrehozását teszik lehetővé a széles kínálatnak köszönhetően, amely minden tervezési, funkcionális és telepítési követelményt képes kielégíteni. Színek és felületek: szatén fekete, elegáns és ízléses.
Korlátlan funkciók kis helyen: a ChoruSmart termékcsalád ½, 1 és 2 modulos billenőkapcsolókból áll az optimális helykihasználás érdekében, EVO és SMART axiális gombokat is tartalmaz a legújabb követelményeknek való megfelelés biztosítása érdekében.
Elülső beszerelés: az elülső beszerelés lehetővé teszi az alkatrészek gyors és egyszerű beszerelését és eltávolítását a szerelőkeret eltávolítása nélkül.
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 23 mm |
| Magasság | 46 mm |
| Mélység | 5 mm |
| Anyag | Műanyag |
| Halogénmentes | Igen |
| Felületi védelem | Kezeletlen |
| Modell | Kétdarabos gomb |
| Anyagminőség | Termoplaszt |
| Felületi kikészítés | Matt |
| Rögzítési mód | Pattintós rögzítés |
| Antibakteriális kezelés | Nem |
| Megfelelő IP védettségi szint | IP41 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×