Gewiss Cserélhető gomb billentyű hálózatba kapcsolt eco nyomógombokhoz - 1 modulos - Titánium - CHORUSMART
Bruttó 631 Ft
GW14819
A Zigbee vezeték nélküli protokollra épülő rendszer teljes körű megoldást kínál okosotthonok és kisméretű irodák számára, új és felújított épületek esetén egyaránt. Lehetővé teszi a biztonsági, a kényelmi és a áramfogyasztási funkciók szabályozását a Home Gateway APP és az EGO Smart díszítőkeretek által nyújtott egyedülálló felhasználói élmény segítségével. A rendszer integrálható a Google Home IoT platformokkal, az Amazon Alexával és az IFTTT-vel, és minden funkció vezérelhető a Google és Alexa hangsegédekkel.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A Zigbee vezeték nélküli protokollra épülő rendszer teljes körű megoldást kínál okosotthonok és kisméretű irodák számára, új és felújított épületek esetén egyaránt. Lehetővé teszi a biztonsági, a kényelmi és a áramfogyasztási funkciók szabályozását a Home Gateway APP és az EGO Smart díszítőkeretek által nyújtott egyedülálló felhasználói élmény segítségével. A rendszer integrálható a Google Home IoT platformokkal, az Amazon Alexával és az IFTTT-vel, és minden funkció vezérelhető a Google és Alexa hangsegédekkel.
| Szín | Titánium |
| Szélesség | 23 mm |
| Magasság | 46 mm |
| Mélység | 5 mm |
| Anyag | Műanyag |
| Halogénmentes | Igen |
| Felületi védelem | Egyéb |
| Modell | Egydarabos gomb |
| Anyagminőség | Termoplaszt |
| Felületi kikészítés | Fényes |
| Rögzítési mód | Pattintós rögzítés |
| Antibakteriális kezelés | Nem |
| Megfelelő IP védettségi szint | IP41 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×