Gewiss Csatlakoztatott termosztát páratartalom méréssel - Zigbee - 100/240 V AC 50/60 HZ - NA 5A (AC1) 240 V AC - 2 modulos - Titánium - CHORUSMART
A ChoruSmart moduláris készülékek a készülékek és díszítőkeretek végtelen kombinációinak létrehozását teszik lehetővé a széles kínálatnak köszönhetően, amely minden tervezési, funkcionális és telepítési követelményt képes kielégíteni. Színek és felületek: fényes festett titánium, innovatív és trendi. Korlátlan funkciók kis helyen: a ChoruSmart termékcsalád ½, 1 és 2 modulos billenőkapcsolókból áll az optimális helykihasználás érdekében, illetve EVO és SMART axiális gombokat is tartalmaz a legújabb követelményeknek való megfelelés biztosítása érdekében. Elülső beszerelés: az elülső beszerelés lehetővé teszi az alkatrészek gyors és egyszerű beszerelését és eltávolítását a szerelőkeret eltávolítása nélkül.
| Szerelési mód | Moduláris készülék háztartási kapcsolókhoz |
| Szín | Titánium |
| Szélesség | 44 mm |
| Magasság | 44 mm |
| Mélység | 48 mm |
| IP védettségi szint | IP20 |
| Modell | Be/Ki |
| Modulok száma (modulrendszer) | 2 |
| IFTTT támogatás | Nem |
| Apple HomeKit kompatibilis | Nem |
| Google Assistant kompatibilis | Nem |
| Amazon Alexa kompatibilis | Nem |
| Robbanásbiztos | Nem |
Legújabb termékeink