Gewiss Combi IN - Vízálló dobozfedél -2 férőhely - System - Füstszínű átlátszó ajtó - IP65 - Szürke RAL 7035
Bruttó 2 275 Ft
GW27403
Komplett, sokoldalú moduláris szerelvénydoboz rendszer, amely tökéletesen illeszkedik a SYSTEM háztartási sorozat elemeihez, és kielégíti a lakások, illetve a kereskedelmi és ipari létesítmények magas szintű védelmi követelményeit. A 27 COMBI sorozat termékei IP40 védettséggel rendelkező, és IP55 és IP65 védettséggel rendelkező vízmentes változatokban is elérhetőek bármely kültéri alkalmazáshoz, akár szélsőséges légköri feltételeknek kitett környezetben való alkalmazásra is.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Komplett, sokoldalú moduláris szerelvénydoboz rendszer, amely tökéletesen illeszkedik a SYSTEM háztartási sorozat elemeihez, és kielégíti a lakások, illetve a kereskedelmi és ipari létesítmények magas szintű védelmi követelményeit. A 27 COMBI sorozat termékei IP40 védettséggel rendelkező, és IP55 és IP65 védettséggel rendelkező vízmentes változatokban is elérhetőek bármely kültéri alkalmazáshoz, akár szélsőséges légköri feltételeknek kitett környezetben való alkalmazásra is.
| Szín | Szürke |
| IP védettségi szint | IP65 |
| Szélesség | 75 mm |
| Magasság | 85 mm |
| Mélység | 20 mm |
| Anyag | Műanyag |
| Halogénmentes | Nem |
| Felületi védelem | Kezeletlen |
| Anyagminőség | Termoplaszt |
| RAL-szám (hasonló) | 7035 |
| Felületi kikészítés | Fényes |
| Süllyesztett szerelés | Nem |
| Rögzítési mód | Csavaros rögzítés |
| Átlátszó | Igen |
| Antibakteriális kezelés | Nem |
| Feliratmező / információs felület | Nem |
| Beépítési szélesség | 85 mm |
| Beépítési magasság | 75 mm |
| Egységek száma | 2 |
| Csuklós fedéllel | Igen |
| Szerelési irány | Függőleges |
| Padló alatti szerelődobozhoz alkalmas | Igen |
| Kábelcsatornához alkalmas | Nem |
| Modulok száma vízszintesen | 2 |
| Modulok száma függőlegesen | 1 |
| Süllyesztett szereléshez alkalmas | Nem |
| Egységek száma vízszintesen | 1 |
| Egységek száma függőlegesen | 1 |
| Szerelőráccsal | Igen |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×