Gewiss Borotva csatlakozó-aljzat hotel RENDSZERHEZ-EU/AMERIKAI szabvány-jelzőfénnyel A kiválasztott feszültség JELZÉSÉHEZ-230V 50/60Hz-3MODUL-SYSTEM white
Bruttó 31 922 Ft
GW20841
A System moduláris eszközök végtelen számú szerelvény-díszítőkeret kombináció létrehozását teszik lehetővé a terméksorozat termékei széles körének köszönhetően, amely képes kielégíteni az összes tervezési, funkcionális és telepítési követelményt. Színek és felületek: fényes fehér, ragyogó és sokoldalú. Ideális süllyesztett megoldásokhoz (téglalap vagy négyzet alakú szerelvénydobozokhoz), felületre szerelhető megoldásokhoz és speciális alkalmazásokhoz. A termékválaszték vezérlőgombokat, csatlakozó-aljzatokat, védőberendezéseket, jelzőberendezéseket, csatlakozóelemeket és vezérlőelemeket tartalmaz otthona felügyeletének, biztonságának és kényelmének biztosítása érdekében.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A System moduláris eszközök végtelen számú szerelvény-díszítőkeret kombináció létrehozását teszik lehetővé a terméksorozat termékei széles körének köszönhetően, amely képes kielégíteni az összes tervezési, funkcionális és telepítési követelményt. Színek és felületek: fényes fehér, ragyogó és sokoldalú.
Ideális süllyesztett megoldásokhoz (téglalap vagy négyzet alakú szerelvénydobozokhoz), felületre szerelhető megoldásokhoz és speciális alkalmazásokhoz.
A termékválaszték vezérlőgombokat, csatlakozó-aljzatokat, védőberendezéseket, jelzőberendezéseket, csatlakozóelemeket és vezérlőelemeket tartalmaz otthona felügyeletének, biztonságának és kényelmének biztosítása érdekében.
| Szerelési mód | Süllyesztett |
| Szín | Fehér |
| Anyag | Műanyag |
| Halogénmentes | Nem |
| Felületi védelem | Kezeletlen |
| Anyagminőség | Termoplaszt |
| RAL-szám (hasonló) | 9016 |
| Felületi kikészítés | Fényes |
| Átlátszó | Nem |
| Modulok száma (modulrendszer) | 3 |
| Készülék szélessége | 70 mm |
| Készülék magassága | 46 mm |
| Készülék mélysége | 60 mm |
| Min. beépítési doboz mélysége | 55 mm |
| Csuklós fedéllel | Nem |
| Elrendezési mód | Moduláris készülék háztartási kapcsolókhoz |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×