Gewiss Áram-védőkapcsoló túláramvédelemmel - Karakterisztika: C - Típus: A - 1P+N 16A 230 V AC 30mA - 2 modulos - Fényes fehér - CHORUSMART
A ChoruSmart moduláris készülékek a készülékek és díszítőkeretek végtelen kombinációinak létrehozását teszik lehetővé a széles kínálatnak köszönhetően, amely minden tervezési, funkcionális és telepítési követelményt képes kielégíteni. Színek és felületek: fényes fehér, fényes és sokoldalú. Korlátlan funkciók kis helyen: a ChoruSmart termékcsalád ½, 1 és 2 modulos billenőkapcsolókból áll az optimális helykihasználás érdekében, illetve EVO és SMART axiális gombokat is tartalmaz a legújabb követelményeknek való megfelelés biztosítása érdekében. Elülső beszerelés: az elülső beszerelés lehetővé teszi az alkatrészek gyors és egyszerű beszerelését és eltávolítását a szerelőkeret eltávolítása nélkül.
| [In] névleges áram | 16 A |
| IP védettségi szint | IP41 |
| Süllyesztett szerelés | Igen |
| Beépítési mélység | 20 mm |
| Modulszélességek száma | 2 |
| Feszültség típusa | AC |
| Névleges feszültség | 230 V |
| Névleges szigetelési feszültség (Ui) | 230 V |
| Csatlakoztatható vezető keresztmetszet (tömör) | 0 mm² |
| Csatlakoztatható vezető keresztmetszet (sodrott) | 4 mm² |
| Egyidejűleg kapcsoló semleges vezető | Igen |
| Kioldási jelleggörbe | C |
| Pólusok száma (összesen) | 2 |
| Védett pólusok száma | 1 |
| Áramkorlátozási osztály | 3 |
| Szivárgóáram típusa | A |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Névleges hibaáram | 0.03 A |
| Reteszelő szerkezettel | Nem |
| Rezgésálló kivitel | Nem |
Legújabb termékeink