Gewiss 4 pólusú 8 modulos sorkapocs EN50022 - 160A 750V
Bruttó 45 670 Ft
GW44699
Komplett rendszer, amely kábeltömszelencékből, műanyag és fém rögzítőelemekből, merev védőcső-spirális gégecső csatlakozókból, kültéri kábelkötegelőkből, valamint összekötő sorkapcsokból áll. Az egyes termékcsaládok kínálatának mélysége és széles választéka teszi a GEWISS-t szakértővé és ideális partnerré bármilyen típusú rendszer megvalósításakor, a lakóépületektől kezdve a kereskedelmi és ipari szektorig.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Komplett rendszer, amely kábeltömszelencékből, műanyag és fém rögzítőelemekből, merev védőcső-spirális gégecső csatlakozókból, kültéri kábelkötegelőkből, valamint összekötő sorkapcsokból áll. Az egyes termékcsaládok kínálatának mélysége és széles választéka teszi a GEWISS-t szakértővé és ideális partnerré bármilyen típusú rendszer megvalósításakor, a lakóépületektől kezdve a kereskedelmi és ipari szektorig.
| Szerelési mód | DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 44 mm |
| Mélység | 160 mm |
| Szín | Szürke |
| Halogénmentes | Nem |
| Pólusok száma | 4 |
| Átlátszó | Igen |
| Névleges feszültség | 750 V |
| Csatlakoztatható vezető keresztmetszet (tömör) | 4 mm² |
| Csatlakoztatható vezető keresztmetszet (sodrott) | 4 mm² |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×