Gewiss 19'' álló rack szekrény - Fém - Átlátszó ajtó - 2 profilsín - 42U - 600X1985X600 - RAL 7035 szürke
Bruttó 542 590 Ft
GW38453
Egy teljes, LAN hálózati kábelezéshez szükséges alkatrészeket és kiegészítőket tartalmazó rendszer, legyen szó akár rézhuzalos, akár optikai kábeles hálózatról. A termékválaszték modern és innovatív megjelenésű 19" méretű falra szerelhető és álló elosztószekrényeket tartalmaz, amelyek egyszerű vezetékelhetőséget tesznek lehetővé a nagy belső terüknek köszönhetően. Innovatív megoldásai csökkentik a telepítési időt, és lehetővé teszik a gyors konfigurálást bármikor, az aktuális felhasználási követelményeknek megfelelően.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Egy teljes, LAN hálózati kábelezéshez szükséges alkatrészeket és kiegészítőket tartalmazó rendszer, legyen szó akár rézhuzalos, akár optikai kábeles hálózatról. A termékválaszték modern és innovatív megjelenésű 19" méretű falra szerelhető és álló elosztószekrényeket tartalmaz, amelyek egyszerű vezetékelhetőséget tesznek lehetővé a nagy belső terüknek köszönhetően. Innovatív megoldásai csökkentik a telepítési időt, és lehetővé teszik a gyors konfigurálást bármikor, az aktuális felhasználási követelményeknek megfelelően.
| Szélesség | 600 mm |
| Magasság | 2000 mm |
| Mélység | 600 mm |
| Szín | Szürke |
| IP védettségi szint | IP20 |
| Anyag | Acél |
| Modell | Állandó kerettel |
| Felületi kikészítés | Porlakk bevonat |
| RAL-szám | 7035 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×