A Schneider Electric GS2AE52 egy tengelyhosszabbító, amely a TeSys GS sorozatú, 630–1250 A névleges áramerősségű megszakítókhoz készült. A tengely keresztmetszete 12 x 12 mm, hossza 200 mm. Ez a kiegészítő lehetővé teszi a megszakítók külső működtetését, biztosítva a gyors és megbízható kapcsolást.
| Termékcsalád kompatibilitása | TeSys TeSys GV2 GS2T |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | vezérlő tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | rúd hosszabbítás |
| Hosszúság | 200 mm |
| Nettó súly | 0.24 kg |
| Termékcsalád | Thalassa |
| Tengelykeresztmetszet | 12 x 12 mm |
| Kompatibilitási kód | rúd hosszabbítás |
| [In] névleges áram | 600 A |
| Készülék rövid neve | GS2AF |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×