A Schneider Electric GS2AP83 cikkszámú sorkapocs takaró a Fupact GS sorozat része, és kifejezetten 3x1250 A-es kapcsolókhoz lett tervezve. Ez a takaróelem biztosítja a kapcsolók sorkapcsainak védelmét, növelve ezzel a berendezés biztonságát és megbízhatóságát. A GS2AP83 kompatibilis a Schneider Electric megfelelő teljesítményű kapcsolóival, és hozzájárul a rendszer optimális működéséhez.
| Szabványok | IEC |
| Termékcsalád kompatibilitása | TeSys TeSys GV2 GS2V |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | védelmi tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | csatlakozó fedél |
| Nettó súly | 0.54 kg |
| Termékcsalád | Thalassa |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Kompatibilitási kód | csatlakozó fedél |
| [In] névleges áram | 1250 A |
| Készülék rövid neve | GS2AX |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×