A Schneider Electric GS1AM101 cikkszámú Fupact GS segédérintkező egy normál zárt (NC) érintkezőmodul, amely a főkapcsoló állapotának figyelésére vagy más áramkörök vezérlésére szolgál. A tartozék a GS kapcsolók oldalához egyszerűen csatlakoztatható, és lehetővé teszi például a hibajelzés, vezérlés vagy világítási áramkör automatikus aktiválását, ha a kapcsoló működésbe lép.
| Termékválaszték | TeSys B |
| Ith konvencionális termikus szabad levegő áram | 10 A (at 40 °C) |
| Működtetőfogantyú típusa | külső homlokzati |
| Termékcsalád kompatibilitása | TeSys TeSys GV2 kapcsolható olvadóbiztosítós szakaszoló |
| Termék vagy alkatrész típusa | segédérintkező csoport |
| Érintkező alkalmazás | O, I és teszt pozíció jelzés |
| Nettó súly | 0.015 kg |
| Szerelési hely | előlap |
| Érintkezők típusa és összetétele | 1 NC |
| Elektromos élettartam | 1 Mciklus AC-15: B300 |
| Le névleges üzemi áram | 6 A -125...180 V AC-15: B300 |
| Érintkezők működése | előre siető megszakítás |
| Biztosíték típusa | NFC |
| Mechanikai tartósság | 5 Mciklus |
| Kompatibilitási kód | korai nyitás és jelzés érintkező |
| [In] névleges áram | 30 A |
| Készülék rövid neve | GS1AN |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×