A Schneider Electric LV481444 cikkszámú, GSD400 típusjelű FuPact GS készülék egy 4 pólusú (4P) DIN2 biztosítékméretű leválasztókapcsoló, amely 400 A névleges áramerősségre lett tervezve, és megbízható választás az ipari elosztórendszerek felügyeleti és vezérlési igényeinek kielégítésére. A berendezés megfelel az EN/IEC 60947-3 szabványnak, így alkalmas leválasztásra, és érintkező helyzetjelzővel is rendelkezik a fokozott üzembiztonság érdekében. A névleges üzemi feszültség 800 V AC 50/60 Hz, a lökőfeszültség-állóság 8 kV. Az AC-22A és AC-23 kategóriában egyaránt 400 A áramerősségre képes különféle feszültségszinteken (220/240 V, 380/440 V, 660 V AC). Egy pólus maximális hővesztesége elérheti a 24,4 W-ot, így a teljes készülék üzemi vesztesége jelentős, amit hőelvezetés tervezésekor figyelembe kell venni. A névleges üzemi teljesítmény 220 kW 380/415 V-on, illetve 295 kW 660 V-on. A kapcsoló működtetése háromféleképpen is megvalósítható: közvetlen homlokzati forgatókar, illetve külső homlokzati vagy oldalsó vezérlés révén. A lakatolási lehetőség akár három lakattal is biztosítható, ezzel növelve a karbantartási biztonságot. Rögzítése síntartó kengyellel történik, függőleges helyzetben, 2 TL között. A csatlakozás sínes betáplálással (45 mm) vagy M10 érintkezőcsapon keresztül, 185–240 mm²-es kábelekhez illeszkedve valósul meg, 25 N·m meghúzási nyomatékkal. Mechanikai élettartama 8000 ciklus, míg az elektromos élettartam 200 ciklus AC-22A kategóriában 415 V és 690 V AC mellett. A készülék robusztus felépítése (318 mm széles, 205 mm magas, 149 mm mély, nettó tömege 6,1 kg) jól illeszkedik nagy teljesítményű elosztórendszerekbe. IP20-as érintésvédelmi szintje sorkapocs-fedél mellett, valamint IK07-es ütésállósága megfelel az MSZ EN 60529 és EN 50102 szabványoknak. A biztosítófedél 850 °C-ig, a tartókeret pedig 960 °C-ig lángálló, megfelelve az IEC 60695-2-1 előírásainak. A termék CE, CCC és EAC tanúsítvánnyal rendelkezik, ezzel garantálva a nemzetközi követelményeknek való megfelelést ipari alkalmazásokban.
| Terméktanúsítványok | CE |
| Érintkező helyzetjelző | igen |
| Szabványok | EN/IEC 60947-1 és EN/IEC 60664-1 |
| Ue névleges üzemi feszültség | 6 V AC 50/60 Hz |
| Látható törés | nem |
| Termék vagy alkatrész típusa | kikapcsolási figyelmeztetés |
| Termék neve | FuPacT GS |
| Nettó súly | 6.1 kg |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 8 kV |
| Ui névleges szigetelési feszültség | 800 V AC 50/60 Hz |
| Áramütés védelmi osztály | II. osztály homlokprofil |
| Érintkezők típusa és összetétele | 4 NO |
| Szerelési támogatás | síntartó kengyel |
| Pólusok megnevezése | 4P |
| Szerelési pozíció | függőleges |
| Szélesség | 318 mm |
| Mélység | 149 mm |
| Névleges üzemi teljesítmény W-ben | 220 kW -380/415 V |
| Megszakítási kapacitás | 50 kA -415 V (AC-1) |
| Ithe konvencionális zárt termikus áram | 400 A -35 °C, Biztosítékonkénti energiaveszteség: 33 W |
| Biztosítóaljzatok száma | 4 |
| IK védelmi fokozat | IK07 megfelel EN 50102 |
| Olvadóbiztosító méret | NH2 |
| Magasság | 205 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -20-70 °C |
| Ith konvencionális termikus szabad levegő áram | 400 A ( 35 °C ) biztosítékonkénti energiaveszteség: 33 W |
| Működtetőfogantyú típusa | közvetlen homlokzati |
| Maximum power dissipation per pole | 24.4 W |
| Csatlakozás típusa | betápláló áramkör: sínek45-45 mm² |
| Termékcsalád | FuPacT |
| Szerelési mód | rögzített, 2 TL között |
| Szennyezettségi fok | 3 megfelel IEC 60947-1 |
| Elektromos élettartam | AC-22A: 200 ciklus 415 V AC 50/60 Hz |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-80 °C |
| Alkalmasság leválasztásra | igen megfelel EN/IEC 60947-3 |
| Biztosíték típusa | DIN |
| Le névleges üzemi áram | AC-22A: 400 A at 220/240 V AC 50/60 Hz |
| IP védettségi szint | IP20 megfelel MSZ EN 60529 (sorkapocs fedéllel) |
| Mechanikai tartósság | 8000 ciklus |
| Tűzellenállási képesség | 850 °C biztosítófedél megfelel IEC 60695-2-1 |
| Meghúzási nyomaték | betápláló áramkör: 25-25 N.m |
| Lakatolási lehetőség | 3 lakat |
| Készülék alkalmazás | berendezés felügyelet és vezérlés |
| Készülék rövid neve | GSD400 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×