Függőleges rögzítő váz IP55
| Magasság | 1950 mm |
| Szekrény/mező leírás | fali szekrény |
| Termékválaszték | PrismaSeT G |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT G ház gépkezelő doboz számára |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szerelési tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | oszlop és közbenső oszlop |
| Hosszúság | 1950 mm |
| Nettó súly | 4.68 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Mennyiség készletenként | 30-as készlet |
| Tartozék | 2 állítható rögzítőpánt |
| Szín | természetes |
| Szélesség | 50 mm |
| Termék kompatibilitása | IP55 szekrény |
| Védőkezelés | epoxigyanta bevonat |
| IP védettségi fok | IP55 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×