Függesztő fül, 2 db, M8
| ISO menet | M8 |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial CRNG |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | emelő tartozék |
| Felületkezelés | horganyzott |
| Termék vagy alkatrész típusa | emelőkészlet |
| Készülék összetétel | 2 szemes csavar |
| Nettó súly | 0.24 kg |
| Rögzítési mód | hátlemezekre csavarozva |
| Mélység | 30 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szerelési hely | szekrény felső része |
| Állandó engedélyezhető teljesítmény | 200 kg lassú |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 55 mm |
| Anyag | gyűrűs fejű csavar: MS-58 sárgaréz |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Átmérő | 29 mm |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×