Forgótükrös jelzőfény, 130mm, IP66, narancs, 230VAC
| Szabványok | EN/IEC 60947-1 és EN/IEC 60664-1 |
| Szerelési átmérő | 130 mm |
| Termék vagy alkatrész típusa | előhuzalozott forgótükrös adó |
| Nettó súly | 0.99 kg |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 4 kV |
| Áramfelvétel | 22 mA |
| AWG mérőszám | AWG 18...AWG 3 |
| Anyag | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol): testrész |
| Elektromos sokk elleni védelem osztálya | II osztály megfelel IEC 61156-5 |
| CAD teljes szélesség | 130 mm |
| CAD teljes mélység | 130 mm |
| Hangjelzés | nélkül |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 230 V AC |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -30-50 °C |
| Termékválaszték | Harmony XVR Application |
| Szorítócsatlakozási kapacitás | 1.3...1.5 mm² |
| Villanási frekvencia | 2.7 Hz |
| Kábelhossz | 400 mm |
| Fényforrás | nagy fényerejű LED, narancs |
| Jelölés | CE |
| IP védettségi szint | IP669 megfelel MSZ EN 60529 |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -35-70 °C |
| Termék szerelése | 3 db M6 csavarral |
| Kompatibilitási kód | XVR |
| Védőkezelés | TC/TH |
| Készülék rövid neve | XVR3 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×