A Schneider Electric GS1AH02 cikkszámú vezérlőkar 100–315 A névleges áramerősségű megszakítókhoz készült, biztosítva azok pontos, kézi működtetését. A kiegészítő robusztus felépítésű, és lehetővé teszi a megszakító gyors és biztonságos kezelhetőségét akár zárt ajtó mögül is. Megfelelő választás ipari szekrényekbe történő beépítéshez, ahol fontos a gyors hozzáférés és az üzembiztos vezérlés.
| Termékválaszték | TeSys B |
| Működtetőfogantyú típusa | közvetlen jobb oldal |
| Szabványok | IEC |
| Termékcsalád kompatibilitása | TeSys TeSys GV2 GS1 K |
| Fogantyú színe | fekete |
| Termék vagy alkatrész típusa | forgó fogantyú készlet |
| Jelölés | O-I |
| Nettó súly | 0.1 kg |
| Termékcsalád | Thalassa |
| Kompatibilitási kód | GS1 hajtókar |
| Forgatófogantyús lakat | -val, -vel |
| [In] névleges áram | 100 A |
| Készülék rövid neve | GS1AM |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×