Földelő rúd, 87 pontos
| ISO menet | M5 |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial |
| Termék vagy alkatrész típusa | földelőszalag |
| Készülék összetétel | rögzítőelemek |
| Rögzítési mód | rögzítő készlettel |
| Termékcsalád | Spacial |
| Hossz | 1000 mm |
| Szélesség | 3 mm |
| Magasság | 15 mm |
| Anyag | sárgaréz |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×