Földelő átkötő 6mm2
| Csatlakozás típusa | M10 érintkezőcsap átvezető csatlakozóval, 4 mm |
| Szekrény/mező leírás | álló szekrény |
| Termékválaszték | PrismaSeT P |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT G szekrény |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | földelő készlet |
| Termék vagy alkatrész típusa | fékező ellenállás |
| Nettó súly | 0.04 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Hossz | 200 mm |
| Kábel keresztmetszete | 6-6 mm² |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szín | természetes |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×