A Schneider Electric KBF3PZ cikkszámú főkapcsolókart a TeSys VARIO sorozatú kapcsolókhoz tervezték. Ez a fekete forgatókar egy 90 x 90 mm méretű előlappal rendelkezik, amely négy csavarral rögzíthető, biztosítva az IP65 védettségi szintet, ami védelmet nyújt por és vízsugár ellen. A forgatókar nem rendelkezik lakatolási lehetőséggel, így gyors és egyszerű hozzáférést biztosít a kapcsolóhoz. A termék kialakítása megfelel a szigorú ipari szabványoknak, garantálva a hosszú távú, megbízható működést. A TeSys VARIO sorozattal való kompatibilitása révén ideális választás olyan alkalmazásokhoz, ahol a biztonságos és hatékony energiaelosztás kulcsfontosságú.
| Rotációs hajtás lakatolás | nélkül |
| Magasság | 90 mm |
| Fogantyú homloklap színe | fekete |
| Rögzítési mód | 4 csavarral |
| Fogantyú színe | fekete |
| Termék vagy alkatrész típusa | forgó fogantyú készlet |
| Jelölés | 0 - 1 |
| Alapméretek | 90 x 90 mm |
| Nettó súly | 0.16 kg |
| Termékcsalád | Thalassa |
| IP védettségi fok | IP65 |
| Kompatibilitási kód | kapcsoló működtető |
| Szélesség | 90 mm |
| Termék kompatibilitása | V6 |
| Készülék rövid neve | KBF3 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×