Fő- és vészleáll. kapcsoló üres tok 140A
| Magasság | 291 mm |
| Fogantyú homloklap színe | sárga |
| [Ithe] egyezményes zárt szerelésű termikus áram | 140 A |
| Fogantyú színe | vörös |
| Termék vagy alkatrész típusa | szekrény |
| Nettó súly | 1.04 kg |
| Termékcsalád | Thalassa |
| IP védettségi fok | IP65 |
| Környezeti jellemző | szabványos környezet |
| Kompatibilitási kód | üres szekrény |
| Forgatófogantyús lakat | -val, -vel |
| Szélesség | 241 mm |
| Mélység | 191 mm |
| Termék kompatibilitása | V5 |
| Készülék rövid neve | VCFX |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×