Fém szerelőlap Thalassa dobozhoz (341*291)
| Szekrény névleges méretei | - |
| Termékcsalád kompatibilitása | Thorsman Thalassa TBS |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szerelési tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | szerelőlemez rögzített része |
| Vastagság | 1.5 mm |
| Készülék összetétel | 1 szerelőlemez pánt |
| Nettó súly | 0.34 kg |
| Rögzítési mód | csavarokkal - csavartípus M4 menetmetsző - hátsó csapszegeken elhelyezés |
| Termékcsalád | Thorsman |
| Szerelési hely | hátsó csapszegek |
| Szélesség | valós: 315 mm |
| Magasság | névleges: 341 mm |
| Anyag | galvanizált acél |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
| Szerelőlemez leírás | teli |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×