Fém szerelőlap 150x150
| Felület és hasznos felület | névleges: 22500 mm² |
| Szekrény névleges méretei | - |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SBM |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szerelési tartozék |
| Felületkezelés | fémes |
| Termék vagy alkatrész típusa | szerelőlemez rögzített része |
| Vastagság | 1.5 mm |
| Készülék összetétel | 1 szerelőlemez pánt |
| Nettó súly | 0.178 kg |
| Rögzítési mód | 2 rugós szorítóval - csavartípus Ø5 mm-es menetmetsző csavarok - szekrény alsó része elhelyezés |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szerelési hely | tokozat alsó része |
| Állandó engedélyezhető teljesítmény | 1.125 kg ház hátoldala |
| Szélesség | névleges: 135 mm |
| Magasság | névleges: 125 mm |
| Anyag | galvanizált acél |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
| Szerelőlemez leírás | teli |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×