Fém kábelbev. lemez G csatornához
| Szekrény/mező leírás | fali kábelvezeték - szélesség 300 mm |
| Termékválaszték | PrismaSeT G |
| Tömbszelence lemez típus | sima |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT G szekrény |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szekrény tartozék |
| Felületkezelés | matt |
| Termék vagy alkatrész típusa | tömítőlemez készlet |
| Anyag | fém |
| Nettó súly | 0.56 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szín | fehér (RAL 9003) |
| Szélesség | 300 mm |
| Mélység | 180 mm |
| Termék kompatibilitása | IP30 szekrény |
| Védőkezelés | epoxigyanta bevonat |
| IP védettségi fok | IP44 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×