A Schneider Electric LA9ZX01413 cikkszámú védőfedél hárompólusú csatlakozókhoz lett tervezve, és akár 70 mm² keresztmetszetű kábelekhez is alkalmas. A tartozék célja az érintés elleni védelem biztosítása a csatlakozópontokon, különösen elosztószekrényekben és nagyfeszültségű csatlakozóblokkoknál. A fedél strapabíró, hőálló műanyagból készült, amely nemcsak a biztonságot növeli, hanem megóvja a csatlakozókat a por, szennyeződés és mechanikai sérülés ellen is. Ideális választás, ha a rendszer megbízhatóságát és karbantarthatóságát hosszú távon is biztosítani szeretnéd.
| Magasság | 200 mm |
| Termékválaszték | TeSys B |
| Termék vagy alkatrész típusa | kivezetés borítások |
| Termék neve | C120 |
| Termékcsalád | Linergy |
| IP védettségi fok | IPxx B |
| Szerelési mód | sín |
| [Ui] névleges szigetelési feszültség | 690 V |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Szín | szürke |
| Szélesség | 84 mm |
| Mélység | 55 mm |
| Termék kompatibilitása | PowerPact J-Frame |
| Készülék rövid neve | címketartó |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×