FDM szerelési tartozékok (22 mm átmérő)
| Termékcsalád kompatibilitása | Masterpact Masterpact NW |
| Termék vagy alkatrész típusa | kijelző szerelőállvány |
| Tartozék / különálló alkatrész kategória | tartalék alkatrész esetén Compact NS630b...1600 |
| Szélesség | 64 mm |
| Magasság | 64 mm |
| Termékválaszték | ComPact NSX100...250 |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szerelési tartozék |
| Termékcsalád | Compact |
| Kivágások száma | 2 kivágás - átmérő: 22-22 mm |
| Szerelési mód | csavarozható |
| Kompatibilitási kód | FDM szerelésis tartozék (22 mm-es átmérő) |
| Termék kompatibilitása | FDM121 |
| Készülék rövid neve | FDM szerelő kellék (22 mm átmérő) |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×