Fali függesztő elem PLA szekrényhez
| Szekrény névleges méretei | - |
| Termékcsalád kompatibilitása | Thorsman Thalassa PLD |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | rögzítő tartozék |
| Felületkezelés | horganyzott |
| Termék vagy alkatrész típusa | fali/konzolkar |
| Készülék összetétel | rögzítőelemek |
| Rögzítési mód | hátlemezekre csavarozva - kívülről elhelyezés |
| Mélység | 50 mm |
| Termékcsalád | Thorsman |
| Szerelési hely | Felül és alul, a burkolat hátoldalán |
| Állandó engedélyezhető teljesítmény | 180 kg |
| Szélesség | 160 mm |
| Magasság | 150 mm |
| Anyag | acél |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×