A Schneider Electric KSA250ABCB4 cikkszámú terméke egy kommunikációs doboz, amely a Canalis KS 100 A-tól 250 A-ig terjedő rendszerekhez készült. Ez a doboz mérőeszközök számára lett kialakítva, és a betápláló egység tartozékaként funkcionál, lehetővé téve a rendszer teljesítményének és energiafogyasztásának hatékony monitorozását.
| IK védettségi fok | IK08 megfelel IEC 62262 |
| Magasság | 310 mm |
| Termékválaszték | Canalis |
| Szabványok | IEC 61439-1 |
| Rögzítés | összekötősínek |
| Ajánlat típusa | advanced |
| Termékkompatibilitás | Canalis KSA busbar trunking 100-250 A |
| Termék vagy alkatrész típusa | kommunikációs kábel |
| Termék neve | KT |
| Áramkörök száma | 1 |
| Anyag | alumínium |
| Nettó súly | 4.8 kg |
| Termékcsalád | Canalis |
| Szerelési hely | tápegységek |
| IP védettségi fok | IP55 megfelel MSZ EN 60529 |
| Vezérlő típusa | kommunikáló |
| Test anyaga | fém |
| Tartozék | zárófedél |
| Védelem típusa | felcserélt pólusok elleni védelem nélkül |
| Szín | fehér (RAL 9001) |
| Szélesség | 411.5 mm |
| Mélység | 127 mm |
| Készülék rövid neve | KSA |
| [Ue] névleges üzemi feszültség | 230...690 V |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×