A Schneider Electric GS2GB4 cikkszámú biztosítóbetétes megszakító szakaszoló egy négypólusú (4P) készülék, amely 63 A névleges áramerősséggel és 750 V névleges szigetelési feszültséggel rendelkezik. Kompatibilis A2 és A3 méretű BS típusú biztosítékokkal, amelyek akár 63 A-ig terhelhetők. Motoralkalmazások esetén legfeljebb 30 kW teljesítményű motorok védelmére alkalmas 400 V feszültségen. A készülék külső előlapi vagy jobb oldali működtető karral szerelhető, és ajtóreteszeléssel zárható a fokozott biztonság érdekében. Mechanikai élettartama 10 000 ciklus, míg elektromos élettartama AC-23A kategóriában 1 500 ciklus. A készülék IP20 védettséggel rendelkezik, és DIN sínre szerelhető.
| Terméktanúsítványok | CE |
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| Olvadóbiztosító méret | A3 |
| Magasság | 118 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -20-70 °C |
| Ith konvencionális termikus szabad levegő áram | 63 A (at 40 °C) |
| Működtetőfogantyú típusa | külső jobb oldali |
| Szabványok | IEC 60947-3 |
| Rögzítés | lemez vagy panel szerelőkészlettel |
| Hálózat típusa | AC |
| Védett pólusok leírása | 4t |
| Termék vagy alkatrész típusa | kikapcsolási figyelmeztetés |
| Termék neve | TeSys GV2 |
| Csatlakozás típusa | betápláló áramkör: M10 érintkezőcsap átvezető csatlakozóval10-25 mm² |
| Nettó súly | 1.3 kg |
| Bekapcsolási teljesítmény | 630 A -400 V AC-3 |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 8 kV |
| Termékcsalád | Thalassa |
| Rövidzárlati ellenállás | 10.6 kA |
| Ui névleges szigetelési feszültség | 750 V AC 50/60 Hz |
| Érintkezők típusa és összetétele | 4 NO |
| Le névleges üzemi áram | 40 A -440 V 2 pólus/fázis sorba kötve DC-23B |
| Icm névleges rövidzárlat bekapcsolási teljesítmény | 100 kA -400 V gG biztosítókkal védve |
| Elektromos élettartam | 1500 ciklus AC-23B |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-80 °C |
| Biztosíték típusa | BS |
| IP védettségi szint | IP20 megfelel MSZ EN 60529 (sorkapocs fedéllel) |
| Mechanikai tartósság | 10000 ciklus |
| Pólusok megnevezése | 4P |
| Kompatibilitási kód | GS2G |
| Tűzellenállási képesség | 850 °C biztosítófedél megfelel IEC 60695-2-1 |
| Szélesség | 168 mm |
| Meghúzási nyomaték | betápláló áramkör: 3.2-3.2 N.m |
| Mélység | 116.5 mm |
| Készülék rövid neve | GS2GU |
| Névleges üzemi teljesítmény W-ben | 30 kW -400 V |
| Megszakítási kapacitás | 500 A -400 V (AC-3) |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×