Bilincs készlet CRNG 1000/1201
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial CRNG |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szerelési tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | csúszóanya |
| Készülék összetétel | 1 konzolok |
| Nettó súly | 0.014 kg |
| Rögzítési mód | csavarral - csavartípus M8 |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szerelési hely | középső rész |
| Szélesség | 150 mm |
| Magasság | 150 mm |
| Mennyiség készletenként | 2 darabos készlet |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×