ATV Process süllyesztő keret Spacialhoz S5
| NEMA méret | 5 |
| Tartománykompatibilitás | Altivar 11 VAV szabályozó ATV650 |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | rözítési tartozék |
| Szolgáltatások | szekrény konfigurálásagyári furatos hátlap kért méretnél |
| Termék vagy alkatrész típusa | hajtás süllyesztett szerelésére szolgáló készlet |
| Motorteljesítmény kW | 30 kW 220/240 V |
| Nettó súly | 11.086 kg |
| Mélység | fal-tokozat elválasztása: 205.5 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Állandó engedélyezhető teljesítmény | 58.5 kg |
| IP védettségi fok | IP55 megfelel MSZ EN 60529 |
| Szélesség | kivágás: 380 mm |
| NEMA védettségi szint | 1-es NEMA típus megfelel UL 508-CM |
| Magasság | külső: 975 mm |
| Termék specifikus alkalmazás | folyamat és alkalmazások |
| Készlet összeállítás | 1 x szerelőlemez peremmel és beépített hézagtömítő profillal, acél rozsdamentes bevonattal. Rögzítés csavarokkal a 22 mm-es berendezésen |
| Szín | szürke (RAL 7035) |
| Szerelési hely | módus 1 : szekrény hátoldala mellett szerelőlap |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×