Átlátszó fedél PLS 27x27x4.5
| Szekrény névleges méretei | - |
| Termékcsalád kompatibilitása | Thorsman Thalassa PLS |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szekrény tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | fedél |
| Készülék összetétel | 1 takarólemez |
| Rögzítési mód | csavarokkal |
| Mélység | 45 mm |
| Termékcsalád | Thorsman |
| Szerelési hely | mellső |
| Szélesség | 270 mm |
| Magasság | 270 mm |
| Anyag | polikarbonát + 20% FG |
| Szín | átlátszó zöld |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×